Polityka prywatności

Twoje dane osobowe są dla mnie święte i nigdy nie użyję ich do celów innych niż kontakt z Tobą.

O polityce


Każdego klienta i użytkownika moich serwisów obowiązuje aktualna polityka prywatności, znajdująca się na stronie http://scire.pl/polityka-prywatnosci/, do której modyfikacji zastrzegam sobie prawo.
Jednak żadne zmiany w polityce nie wpłyną na podstawową zasadę jaką stosuję: Nie udostępniam ani za darmo, ani odpłatnie osobom trzecim danych moich klientów i użytkowników moich serwisów.

Subskrypcja darmowych materiałów


Zapisanie się na darmowe kursy i biuletyny, jakie udostępniam wymaga podania imienia i adresu poczty elektronicznej. Oba pola są obowiązkowe i zostaną zapisane w mojej liście mailingowej.
Adres poczty elektronicznej jest mi potrzebny, abym mógł wysyłać kolejne partie materiałów, które chcę przekazać. Imię pozwala na użycie formy osobowej w moich listach.

Wykorzystanie materiałów powstałych dzięki korespondencji z subskrybentami


Tworząc materiały komunikuję się z subskrybentami. Robię to po to, aby dokładnie poznać ich potrzeby lub problemy i pomóc je rozwiązać. Powstaje w ten sposób skarbnica wiedzy praktycznej, którą chcę się dzielić z innymi i propagować jak najszerzej. Dlatego zastrzegam sobie prawo do tworzenia kursów i innych materiałów z wykorzystaniem zebranych materiałów.

Zastrzegam sobie prawo do zmian w polityce prywatności. Każdego kto korzysta z moich serwisów obowiązuje aktualna polityka prywatności znajdująca się pod adresem http://scire.pl/polityka-prywatnosci/.

Dziękuję za Twoje zaufanie
Grzegorz Kukawski

Przydatne? Podziel się!

Comments are closed.