Dzisiejszy trening i pierwszy błąd

czwartek, Styczeń 20th, 2011 @ 21:16

Dzisiaj pokręciłem treningi. Tak to jest, jak się biega na pamięć. Zamiast pobiec zgodnie z planem OWB1 (9km) a potem po ćwiczeniach rozciągających 10 przebieżek i 1 km schłodzenia, pobiegłem całe 12 km OWB1.

Myślę jednak, że nic takiego wielkiego się nie stało, a następnym razem będę bardziej uważny.

A oto statystyki z dzisiejszego treningu:

Start o godzinie: 18:57
Czas biegu: 1:31:02
Maksymalne tętno: 153 (82%)
Średnie tętno: 136 (73%)
Maksymalna prędkość (min/km): 5:49
Średnia prędkość (min/km): 7:32
Dystans: 12,07km

Na koniec Gimnastyka rozciągająca, a zaraz idę uzupełnić to wszystko siłową.

Odkryłem również narzędzie, które pozwala mi rejestrować trasę. Wadą jest konieczność zabierania ze sobą telefonu, ale chyba jakoś to przeżyję.
Dodatkowym atutem narzędzia jest to, że jestem cały czas pod kontrolą mojej kochanej Żony, która się o mnie martwi jak długo biegam po nocy.
A oto i wspomniana trasa dzisiejszego treningu.

Przydatne? Podziel się!

Tags: , , ,
Posted in Autorzy, Biegi | 3 komentarzy »

3 Responses to “Dzisiejszy trening i pierwszy błąd”

 1. Kuba Choinski pisze:

  Grzesiek – a jaki Ty masz max HR? Bo jak patrzę na Twoje tętno, to mi wychodzi, że ja po swoich treningach to powinieniem skonać z wysiłku.

  Co do narzędzia – sprawdziłem i jest też na iPhone’a ;-) Tyle, że ja biegam w kółko po parku, więc nie mam co rejestrować :-/

 2. Grzegorz pisze:

  HR max na poziomie 187 (gdzie mi tam do Ciebie), ale dlaczego masz skonać po swoich treningach to nie rozumiem, możesz wyjaśnić?

  A ile to narzędzie kosztuje na i*hona? (ja jak się domyślasz mam za darmo).
  Ja szukałem jakiegoś narzędzia, bo biegam w różnych kierunkach. Po pierwsze nudzi mi się zawsze biegać tam samo, a po drugie chce poznać dystanse i ukształtowanie terenu, aby sobie móc dobierać trasy.

 3. [...] minut. U mnie wszystko jest pokręcone. Wtorki się zdarzają we środy, a jednostki treningowe są nie zawsze tak jak powinny być. O co chodzi z tym wprowadzeniem jesiennym? Otóż jak już wam wiadomo, korzystam z planu [...]

Wpisz komentarz